TIPOS III. liga Stred – 3. kolo
18.8. o 16. h: Martin – Krásno nad Kysucou (Gregorec), 19.8. o 16. h: Poltár – Čadca (Katreniak).
IV. liga Sever – 3. kolo
19.8. o 16. h: Závažná Poruba – Makov (Škvarek), Staškov – Rosina (Kosturský).
V. liga skupina A – 3. kolo
18.8. o 16. h: Kysucké Nové Mesto – Vysoká nad Kysucou (Belko), 19.8. o 16. h: Zborov nad Bystricou – Skalité (Ištvánik), Bytča – Oščadnica (Hones), Čierne – Turzovka (Calík).
VI. liga Quick Sport skupina A – 2. kolo
19.8. o 16. h: Rudinská – Nesluša, Lodno – Radoľa, Vadičov – Ochodnica, Čadca B – Snežnica.
VI. liga Quick Sport skupina B - 2. kolo
19.8. o 16. h: Radôstka – Nová Bystrica, Raková – Olešná, Zákopčie – Korňa, Stará Bystrica – Podvysoká.
II. liga starší dorast U19 – 3. kolo
18.8. o 10. h: Poltár – Čadca (Holás), Dolný Kubín – Kysucké Nové Mesto (Gregorec), Banská Bystrica – Turzovka (Valentýni).
II. liga mladší dorast U17 – 3. kolo
18.8. o 12.30 h: Poltár – Čadca (Holás), Dolný Kubín – Kysucké Nové Mesto (Gregorec), Banská Bystrica – Turzovka (Valentýni).
III. liga dorast U19 skupina Sever – 3. kolo
18.8. o 14. h: Staškov – Stará Bystrica (Halfar), 19.8. o 10. h: Krásno nad Kysucou – Belá (Halfar).
IV. liga dorast U19 skupina A – 3. kolo
18.8. o 14. h: Teplička nad Váhom – Oščadnica (Šottník), 18.8. o 16. h: Zborov nad Bystricou – Stráňavy (Mosor), 19.8. o 10. h: Vysoká nad Kysucou – Makov (ObFZ CA).
II. liga starší žiaci U15 – 3. kolo
18.8. o 10. h: Krásno nad Kysucou – Žilina C (Židek), Čadca – Kysucké Nové Mesto (Šlapka), 19.8. o 10. h: Liesek – Raková (OFZ), 19.8. o 12. h: Dlhá nad Oravou – Stará Bystrica (OFZ), Oravská Jasenica – Turzovka (Matejčík).
II. liga mladší žiaci U13 – 3. kolo
18.8. o 12. h: Krásno nad Kysucou – Žilina C (Židek), Čadca – Kysucké Nové Mesto (Šlapka), 19.8. o 12. h: Liesek – Raková (OFZ), 19.8. o 14. h: Dlhá nad Oravou – Stará Bystrica (OFZ), Oravská Jasenica – Turzovka (Matejčík).
III. liga starší žiaci U15 skupina A – 3. kolo
18.8. o 10. h: Terchová – Radoľa (ObFZ ZA), 19.8. o 10. h: Makov – Teplička nad Váhom (ObFZ CA), Kysucké Nové Mesto B – Oščadnica (ObFZ CA), Bánová – Čierne (Sikora), Staškov – Bytča (Belko), 19.8. o 11.30 h: Zborov nad Bystricou – Podvysoká (ObFZ CA).
III. liga mladší žiaci U13 skupina A – 3. kolo
18.8. o 12. h: Terchová – Radoľa (ObFZ ZA), 19.8. o 12. h: Makov – Teplička nad Váhom (ObFZ CA), Kysucké Nové Mesto B – Oščadnica (ObFZ CA), Bánová – Čierne (Sikora), Staškov – Bytča (Belko), 19.8. o 13.30 h: Zborov nad Bystricou – Podvysoká (ObFZ CA).
Slovnaft Cup – 2. kolo
8.8. o 17. h: Teplička nad Váhom – Krásno nad Kysucou (Ligas), Turzovka – Oravské Veselé (Janíček), Čierne – Makov (Halfar), Vysoká nad Kysucou – Námestovo (Krajči), Liptovská Štiavnica - Čadca (Šottník), Kysucké Nové Mesto – Poltár (Burger).
TIPOS III. liga Stred – 2. kolo
11.8. o 17. h: Čadca – Liptovský Hrádok (Hraško), 12.8. o 17. h: Krásno nad Kysucou – Ružomberok B (Krajči).
IV. liga Sever – 2. kolo
12.8. o 17. h: Belá-Dulice – Staškov (Jančo), Makov – Bobrov (Hrivo).
V. liga skupina A – 2. kolo
12.8. o 17. h: Skalité – Strečno (Babinský), Predmier – Kysucké Nové Mesto (Tilesch), Vysoká nad Kysucou – Čierne (Mahút), Turzovka – Višňové (Rohoň), Oščadnica – Zborov nad Bystricou (Halfar).
VI. liga Quick Sport – skupina A
11. 8. o 16.30 h: Radoľa – Nesluša, 12. 8. o 16.30 h: Čadca B – Rudinská, Snežnica – Vadičov, Ochodnica – Lodno.
VI. liga Quick Sport – skupina B
11. 8. o 16.30 h: Korňa – Raková, 12. 8. o 16.30 h: Stará Bystrica – Radôstka, Podvysoká – Zákopčie, Olešná – Nová Bystrica.
II. liga starší dorast U19 – 2. kolo
11.8. o 10. h: Turzovka – Pohronie ZH/DŽ (Súhrada), Kysucké Nové Mesto – Poltár (Krajči), 12.8. o 10. h: Čadca – F.Š. M. Hamšíka (Židek). Dohrávky: 8.8. o 14. h: Turzovka – Poltár (Belko), 8.8. o 15. h: Čadca – Martin Šupej).
II. liga mladší dorast U17 – 2. kolo
11.8. o 12.30 h: Turzovka – Pohronie ZH/DŽ (Súhrada), Kysucké Nové Mesto – Poltár (Krajči), 12.8. o 12.30 h: Čadca – F.Š. M. Hamšíka (Židek). Dohrávky: 8.8. o 16.30 h: Turzovka – Poltár (Belko), 8.8. o 17.30 h: Čadca – Martin Šupej).
III. liga dorast U19 skupina Sever – 2. kolo
11.8. o 14. h: Stará Bystrica – Oravská Jasenica (ObFZ CA), Rosina – Krásno nad Kysucou (Hones), 12.8. o 14.30 h: Predmier – Staškov (Scherer).
IV. liga dorast U19 skupina A – 2. kolo
11.8. o 10. h: Rajec – Skalité (Šottník), 11.8. o 14. h: Oščadnica – Višňové (Belko), 11.8. o 17. h: Makov – Zborov nad Bystricou (Mosor), 22.8. o 14. h: Varín – Vysoká nad Kysucou (Forbak).
II. liga starší žiaci U15 – 2. kolo
11.8. o 10. h: Stará Bystrica – Krásno nad Kysucou (Židek), 12.8. o 10. h: Kysucké Nové Mesto – Oravská Jasenica (Ježík), 12.8. o 12.30 h: Raková – Čadca (ObFZ CA), 12.8. o 13. h: Turzovka – Belá (ObFZ CA).
II. liga mladší žiaci U13 – 2. kolo
11.8. o 12. h: Stará Bystrica – Krásno nad Kysucou (Židek), 12.8. o 12. h: Kysucké Nové Mesto – Oravská Jasenica (Ježík), 12.8. o 14.30 h: Raková – Čadca (ObFZ CA), 12.8. o 15. h: Turzovka – Belá (ObFZ CA).
III. liga starší žiaci U15 skupina A – 2. kolo
11.8. o 10. h: Čierne – Terchová (ObFZ CA), Radoľa – Kysucké Nové Mesto B (ObFZ CA), Oščadnica – Makov (ObFZ CA), 12.8. o 11.30 h: Podvysoká – Rajec (Kolesnáč), 22.8. o 10. h: Predmier – Staškov (Kaštan).
III. liga mladší žiaci U13 skupina A – 2. kolo
11.8. o 12. h: Čierne – Terchová (ObFZ CA), Radoľa – Kysucké Nové Mesto B (ObFZ CA), Oščadnica – Makov (ObFZ CA), 12.8. o 13.30 h: Podvysoká – Rajec (Kolesnáč), 22.8. o 12. h: Predmier – Staškov (Kaštan).